Praktijk – team

Team – Maaike de Roode

Maaike de Roode
Maaike de Roode
Fysiotherapeut, Mulligan, Dry Needling, Sportblessures , Medical Taping

Als allround fysiotherapeut en osteopaat in opleiding vind ik het belangrijk om te kijken naar het gehele lichaam. Vaak zit de bron van de klacht niet op de plek van de pijn, maar functioneert er elders in het lichaam iets minder goed, waardoor er structuren overbelast kunnen raken.

Tijdens de behandelingen maak ik onder andere gebruik van dry-needling. Deze behandelmethode zorgt er voor dan gespannen spieren binnen korte tijd effectief worden behandeld zodat we daarna kunnen werken aan zaken zoals de mobiliteit van gewrichten en aan het verbeteren van de kracht en coördinatie.

Naast lokaal behandelen vind ik actief werken aan herstel een must binnen de behandelingen en ik ben dus frequent in de oefenzaal te vinden. Ik werk veel samen met mijn collega’s om u zo snel mogelijk en met het beste resultaat te kunnen helpen met uw herstel.

De volgende aandachtsgebieden heb ik binnen de fysiotherapie:

  • Sport gerelateerde klachten
    • Hardloopblessures * samenwerking met AV Rijnsoever
  • Orthopedische revalidatie (oa. na totale knie- en heupprothese)
  • Werk gerelateerde klachten
  • Mulligan
  • Dry needling
  • Medical Taping

Fysiosport

Regelmatige lichaamsbeweging draagt bij aan uw gezondheid

Fysiosport is sporten onder begeleiding van onze fysiotherapeuten op basis van een maandelijks abonnement. Regelmatige lichaamsbeweging draagt bij aan uw gezondheid. Uw hart en bloedvaten blijven beter in conditie. Het verlaagt de bloeddruk en het cholesterolgehalte en er is minder kans op overgewicht.